#1 2014-02-04 12:50:27

Sment

GRACZ POLISH LEGENDS

Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 24
Punktów :   

Gazetka FVPA

Siemano.

Nudzę się w robocie, odświeżam co chwilę tabelę fvpa żeby się upewnić że nadal jesteśmy na drugim miejscu itd itp aż tu nagle wbijam na tą ich gazetkę śmieszną. Nigdy tego nie otwierałem ale na prawdę się nudzę więc stwierdziłem a chuj niech będzie.

http://fvpa.pl/Gazetka/Nr4.pdf

Większość to bzdury. W dziale transfery nikt niczego o nas nie napisał. Kilka debilnych pseudo art. Aż tu nagle wywiady z ekipami drugoligowymi. Ktoś w ogóle wiedział, że się odbywały ? Zostaliśmy kompletnie pominięci. Wiem wiem nie wszystkie 12 ekip jest, ale jako beniaminek moglibyśmy cokolwiek, ze 3 słowa chociaż dodać. Chuj z nimi myślę sobie i czytam dalej. Czytam czytam, głównie pierdoły ale trafiam na pytanie czwarte:

4. Wytypuj układ ligi po zakończeniu sezonu.

Pacmany wytypowały nas do spadku na przedostatnim miejscu. Tsunami twierdzi, że będziemy do usranej walczyć o utrzymanie, Wschowa nic o nas, dają naszych chomiczków jako czarnego konia, fusion i dżentelmensi nie mieli nic ciekawego do powiedzenia. Najciekawsze na koniec. Chomiki (konkretnie Tyson) stwierdziły, że stać nas na niespodziankę jeśli utrzymamy formę. Ale największa beka z tego co napisał Chliebak: baumana wymienia jako super wzmocnienie a nas daje na ostatniej pozycji w tabeli pod koniec sezonu! Daleko mi od jakiejś dziecinady ale: 4:0 i 3:1 ciulu !

Tak czy inaczej panowie, prawie nikt w nas nie wierzy ale ja myślę, że chuj z chomikami ale czarnym koniem II ligi jest Polish Legends :O !

Swoją drogą szok, że mamy po 3 kolejkach najlepszą obronę w lidze (chomiki z ich walkowerami olewam)
Walczyć trenować spacja musi panować!

Offline

#2 2014-02-04 17:22:29

Jointer

GRACZ POLISH LEGENDS

Zarejestrowany: 2014-01-26
Posty: 20
Punktów :   

Re: Gazetka FVPA

SPACJA POWER!

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modelevb.pun.pl www.pokemon-rpg.pun.pl www.kohorta.pun.pl www.poloznictwo2010.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl